Współpraca

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, która polegałaby na recenzowaniu przeze mnie Waszych produktów, proszę o kontakt na aleksandralaurablog@gmail.com 

Jestem zainteresowana testowaniem kosmetyków, szczególnie produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W tym miejscu chciałabym zaznaczyć, że istotne jest dobranie kosmetyków odpowiadających mojemu typowi skóry i włosów. Domyślam się, że firma dająca produkt do testowania nie chce w żaden sposób zaszkodzić recenzentce, a też wystawianie recenzji produktu nie nadającego się do swojego typu skóry czy włosów zupełnie mija się z celem. O ile skóra mojego ciała nie jest zbyt wymagająca jeśli chodzi o pielęgnację, inaczej sprawa ma się z moją cerą, która jest nadwrażliwa i niestety ma skłonność do alergii. Moje włosy natomiast są gęste, ciemnobrązowe i długie, ze skłonnością do przetłuszczania się u nasady i suchości na końcach. Typ urody: zima; niebieskie oczy, ciemne włosy i jasna karnacja. Piegów brak. 
Ze swojej strony zapewniam czysto obiektywną, rzetelną i opatrzoną zdjęciami recenzję testowanego produktu, w której zostanie on wyczerpująco opisany: od opakowania, przez cenę i dostępność, na skuteczności działania, efektach i aplikacji produktu kończąc. Podkreślam, że moja opinia będzie dokładnie odpowiadała działaniu danego kosmetyku na mojej skórze lub włosach i recenzja - pozytywna czy też negatywna - zostanie umieszczona na moim blogu. 
Z góry dziękuję za wszelkie propozycje współpracy. Mam nadzieję, że obie strony będą zadowolone :)

Popularne posty