Pollena Ostrzeszów, Biały Jeleń, hipoalergiczny płyn micelarny

Płyn micelarny firma Biały Jeleń wprowadziła na rynek stosunkowo niedawno, a z tego co widzę już zyskał sobie wielu zwolenników. Zresztą nie bez powodu ;) Sama szczęśliwie nabyłam we wrześniu swoją buteleczkę i jestem z tego zakupu baaardzo zadowolona. Z myślą o mojej nadwrażliwej cerze, chcę używać jak najmniej kosmetyków do twarzy - w związku z czym wszelkie mleczka i toniki do demakijażu staram się zastąpić płynem micelarnym. Niestety, większość z nich jest dla mnie za silna. Do Białego Jelenia przekonały mnie inne kosmetyki tej firmy, z jakimi miałam do tej pory do czynienia: mydła, szampony, itp. Jako że byłam zadowolona z ich działania, a zobaczyłam, że w ofercie pojawił się płyn micelarny właśnie do skóry wrażliwej, na dodatek przebadany w kierunku atopii, postanowiłam dać mu szansę. I to była bardzo dobra decyzja!
Płyn znajduje się w prostej i wygodnej w użyciu butelce o pojemności 200ml. Dużym plusem jest to, że butelka jest przezroczysta, dzięki czemu dokładnie widać ile płynu jeszcze zostało.

Zgodnie z zapewnieniami producenta, płyn jest delikatny, ale jak najbardziej skuteczny. Dobrze radzi sobie nawet z usuwaniem wodoodpornego tuszu do rzęs, z którego zmyciem zawsze miałam problem ;) Nie posiada alergenów, parabenów, silikonów, barwników ani alkoholu, co mogę potwierdzić, bo moja twarz natychmiast by zareagowała ;) Po użyciu skóra jest dobrze oczyszczona, złagodzona, odżywiona i nawilżona, chociaż po użyciu profilaktycznie stosuję też krem z tej samej serii. Jeżeli chodzi o wydajność, może nie widać tego na zdjęciach, ale po 2 miesiącach prawie codziennego stosowania, została mi jeszcze 1/3 butelki, więc płyn jak najbardziej jest wydajny. Z dostępnością natomiast bywa różnie i to jedyna rzecz, którą bym poprawiła. Cena: ok. 11 zł, jak najbardziej odpowiada jakości produktu. Gorąco polecam!

Popularne posty